Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na wykresie DE.30 wskazują na niezdecydowanie. Cena znajduje się pomiędzy wsparciem 13200 pkt, a oporem 13250 pkt. Tło na wykresie jest cały czas wzrostowe. Wybicie górą prawdopodobnie doprowadzi do zmożonej aktywności strony popytowej. Dołem może doprowadzić do większej korekty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Notowania złota przetestowały wsparcie przy okrągłym poziomie 1265 USD. Można było zaobserwować bycze i wzrostowe wolumeny w tym miejscu. Aktualnie cena realizuję korektę ostatnich spadków. Narastająca presja popytowa może doprowadzić do testu oporu 1280 USD. Prospadkowe formację VSA zwiększą szanse do dalszej przeceny.

EURUSD

Test wsparcia przy poziomie 1,1600 doprowadził do wzrostu obrotów i wzmożonej aktywności popytu. Widać odrzucenie okolic okrągłego poziomu 1,1600 i większy wolumen w tym miejscu. Brak przejęcia inicjatywy przez kupujących może doprowadzić do większej korekty. Najbliższe wsparcie znajduje się przy krągłym poziomie 1,1650.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here