Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 znajdują się w okolicach linii tendencji, która również pełni funkcję linii szyi potencjalnej formacji odwróconej głowy z ramionami. Spadki wraz z rosnącym wolumenem prawdopodobnie doprowadza do powstania większej przeceny. Lokalne wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 12150 pkt. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do próby domknięcia luk hossy i ataku na nowe niższe dołki. Wybicie górą prawdopodobnie doprowadzi do większego ruchu wzrostowego.

ZŁOTO

Cena na wykresie złota znajduje się w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 1290 USD. Warto zwrócić uwagę na to, że spadkom towarzyszył malejący wolumen. Aktualnie widać niezdecydowanie. Prowzrostowe sygnały VSA prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu przy psychologicznym poziomie 1300 USD. Przełamanie wsparcia może doprowadzić do większej przeceny w okolice okrągłego poziomu 1250 USD.

EURUSD

Zgodnie z poprzednią analizą test wsparcia 1,1750 doprowadził do wzmożonej reakcji strony popytowej. Widać znaczny wzrost wolumenu zdecydowaną reakcję kupujących. Kontynuacja presji popytowej prawdopodobnie doprowadzi do testu okolic ostatnich szczytów przy okrągłym poziomie 1,1825.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here