Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Test wsparcia 13100 pkt na niemieckim indeksie DE.30 doprowadził do wzmożonej aktywności popytu. Cena znajduje się przy oprze 13200 pkt. Zauważalne jest niezdecydowanie i spadek zmienności. Wzrost wolumenów oraz wybicie któregoś z wcześniej wymienionych obszarów prawdopodobnie doprowadzi do większego impulsu cenowego.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

USDJPY

Cena na wykresie USDJPY znajduje się w okolicach wsparcia 113,25. Można zaobserwować większe wolumeny w tym miejscu. Brak zdecydowanego przełamania prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki. Opór znajduje się w okolicach poprzedniego szczytu, przy poziomie 113,75.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here