Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie DE.30 można zaobserwować silny impuls wzrostowy. Domkniecie luki hossy charakteryzowało się wzmożoną reakcją kupujących, która uformowała formację ukrytego popytu. Następnie można było zaobserwować wzrosty. Opór znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 13100 pkt. Przełamanie prawdopodobnie otworzy drogę do dalszych wzrostów. Zdecydowana reakcja podaży wraz z formacjami VSA może doprowadzić do większej korekty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI zauważalna jest silna presja popytowa. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką hossy, która przełamała opór w okolicach psychologicznego poziomu 52,00 USD. Cena ustaliła nowy wyższy szczyt i zmierza w kierunku oporu 52,50 USD. Domknięcie luki może doprowadzić do korekty. Dalsza presja kupujących może doprowadzić do przełamania wcześniej wspomnianego poziomu.

USDJPY

Wykres USDJPY charakteryzuje się zdecydowaną przewagą kupujących. Potwierdzeniem tego jest silny byczy wolumen. Cena przełamała opór 112,50 i aktualnie znajduje się przy górnym ograniczeniu układu. Reakcja podaży może doprowadzić do korekty. Dalsza presja popytu prawdopodobnie doprowadzi do wybicia górnego ograniczenia formacji i testu oporu przy okrągłym poziomie 113,00.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here