Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na wykresie DE.30 przetestowały poziom wsparcia 12920 pkt. Zauważalny jest wzrost obrotów na indeksie. Podczas testu pojawiła się formacja ukrytego popytu i aktualnie widać presje popytową. Wzrosty wraz z rosnącym wolumenem mogą doprowadzić do testu psychologicznego poziomu wsparcia 13000 pkt. Spadek poniżej dzisiejsze minimum zwiększy szanse do powstania korekty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Cena amerykańskiej ropy WTI zbliża się do psychologicznego poziomu oporu 50,00 USD. Wolumen podczas wzrostów jest mały. Test oporu wraz z prospadkową formacją VSA może doprowadzić do powstania kolejnego impulsu spadkowego. Silne przełamanie potwierdzone wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena testuje silny psychologiczny poziom 1,1800. Obszar ten był kilkukrotnie testowany i za każdym razem można było zaobserwować wzrost obrotów w tym miejscu. Prospadkowa reakcja może doprowadzić do zakończenia korekty, z większego interwału czasowego. Silne wsparcie to okrągły poziom 1,1700.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here