Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na wykresie H1 indeksu DE.30 znajdują się powyżej psychologicznego poziomu 13000 pkt. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką hossy i można zaobserwować wzmożoną reakcje popytu na test poziomu 13000 pkt. Dalsze wzrosty wraz z zwiększającymi wolumenami prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu 13200 pkt. Spadki poniżej minimum i domknięcie luki zwiększy szanse do dalszej przeceny.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Cena na wykresie amerykańskiej ropy WTI cały czas znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 55,00 USD. Można zaobserwować większą aktywność popytu na wykresie. Większe obroty podczas impulsu wzrostowego prawdopodobnie doprowadza do dalszej zwyżki. Przełamanie wsparcia otworzy drogę do dalszej przeceny.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD cena znajduje się w okolicach psychologicznego oporu 1,3200. Można zauważyć silny impuls wzrostowy po teście wsparcia 1,3150. Dalsza presja popytu wraz z wyjściem powyżej poziom 1,3200 otworzy drogę do dalszej zwyżki.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here