Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie niemieckiego indeksu DE.30 można zaobserwować nowy wyższy szczyt. Warto zwrócić uwagę na otwarcie sesji, które charakteryzowało się luką hossy. Aktualnie widać niezdecydowanie. Domknięcie luki wraz z wzrostem obrotów zwiększy szanse na przełamanie oporu 12550 pkt i dalszej zwyżki. Narastająca presja podażową wraz z przełamaniem wsparcia może doprowadzić do większej przeceny.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Zgodnie z wczorajszą analizą na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować presje kupujących i przełamanie oporu 49,00 USD. Wzrosty charakteryzują się zwiększającym wolumenem i to wskazuje na przewagę kupujących. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 49,00 USD.

GBPUSD

Notowania znajdują się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 1,3200. Wczorajsza sesja nie doprowadziła do nowego wyższego szczytu i tym zanegowała potencjalną formację kanalu wzrostowego. Aktualnie widać większy wolumen podczas świec prowzrostowych. Dalsza aprecjacja funta wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do ataku na psychologiczny opór 1,3300.

Partnerem cyklu „Codzienny trading z wolumenem” jest polski broker Noble Markets dający swoim Klientom dostęp do autorskiego wskaźnika wolumenu rzeczywistego.

Wypróbuj konto demonstracyjne >>>

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here