Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie niemieckiego indeksu DE.30 można zaobserwować wyhamowanie wzrostów i korektę ostatniego impulsu. Cena przetestowała okrągły poziom wsparcia 12500 pkt. Zauważalny jest wzrost obrotów podczas testów wcześniej wymienionego obszaru oraz narastająca presja popytowa. Przełamanie oporu przy psychologicznym poziomie 12550 pkt. Zwiększy szanse do dalszej zwyżki.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Zgodnie z wczorajszą analizą na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować presje kupujących. Zauważalny jest rosnący wolumen podczas zwyżki oraz dalszą presję wzrostową. Aktualnie cena zmierza w kierunku oporu 49,00 USD. Przełamanie zwiększy szanse do kontynuacji impulsu. Silne wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 47,50 USD.

GBPUSD

Notowania znajdują się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 1,3250. Widać większy wolumen podczas świec prowzrostowych. Dalsza aprecjacja funta wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do ataku na psychologiczny opór. N owy wyższy szczyt może doprowadzić do powstania kanału wzrostowego.

Partnerem cyklu „Codzienny trading z wolumenem” jest polski broker Noble Markets dający swoim Klientom dostęp do autorskiego wskaźnika wolumenu rzeczywistego.

Wypróbuj konto demonstracyjne >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here