Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie niemieckiego indeksu DE.30 można zaobserwować silną presje popytową. Otwarcie sesji charakteryzowało się wzmożonym popytem. Wzrosty charakteryzowały się zwiększającym się wolumenem. Aktualnie notowania znajdują się przy okrągłym poziomie oporu 12550 pkt. Przełamanie potwierdzone wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki. Wsparcie znajduje się przy psychologicznym poziomie 12450 pkt.Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować dynamiczny spadek w okrągłego poziomu 47,00 USD. Zauważalny jest Duzy wolumen i bardzo szybka reakcję popytu. Aktualnie widoczna jest przewaga kupujących. Dalsze wzrosty potwierdzone wolumenem prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu 49,00 USD.

GBPUSD

Notowania znajdują się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 1,3300. Widać większy wolumen podczas świec wzrostowych. Dalsza aprecjacja funta wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do ataku na wcześniej wspomniany opór. Wsparcie znajduje się przy ostatnich szczytach w okolicach 1,3225.

Partnerem cyklu „Codzienny trading z wolumenem” jest polski broker Noble Markets dający swoim Klientom dostęp do autorskiego wskaźnika wolumenu rzeczywistego.

Wypróbuj konto demonstracyjne >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here