Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Cena przełamała opór w okolicach 11630 pkt. Otwarcie w dniu dzisiejszym charakteryzowało się luką wzrostową, która nie została domknięta. Od początku dnia zauważalna jest narastająca presja popytowa, potwierdza to również impuls wybijający nowy szczyt. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 11800 pkt. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować większą reakcję strony podażowej.

OIL.WTI

Notowania na wykresie godzinnym testują wcześniej przełamany poziom  53,50 USD. Warto zwrócić uwagę na formację młota, która powstała podczas największego wolumenu w trakcie sesji. Wzrosty wraz z rosnącym wolumenem mogą doprowadzić do testu silnego oporu przy psychologicznym poziomie 55,00 USD.

EURUSD

Cena przetestowała opór przy okrągłym poziomie 1,0650. Warto zwrócić uwagę na sygnały płynące z analizy VSA. Zauważalna jest formacja ukrytej podaży, po uformowaniu formacji pojawiła się natychmiastowa reakcja sprzedających. Dalsze spadki mogą doprowadzić do testu okrągłego poziomu wsparcia 1,0600. Wzmożona aktywność popytu i nowy wyższy szczyt może doprowadzić do powstania większego impulsu wzrostowego.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here