Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na niemieckim indeksie DE.30 można zaobserwować narastającą presję podażową. Test poziomu oporu 13100 pkt doprowadził do prospadkowej reakcji rynkowej. Aktualnie widać wzmożoną podaż i spadek poniżej psychologiczny poziom 13000 pkt. Dalsze przecena wraz z domknięciem luki może doprowadzić do kontynuacji spadków. Prowzrostowa reakcja wraz z rosnącym wolumenem może doprowadzić do zwyżki.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI zmierzają ku wsparciu 57,00 USD. Obszar ten charakteryzował się wzrostem wolumenu i ostatni test wcześniej wymienionych okolić doprowadził do większej zwyżki. Prowzrostowa reakcja zwiększy szanse do aprecjacji surowca. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do dalszej przeceny.

EURUSD

Na wykresie EURUSD poprzedni test okrągłego poziomu 1,1850 spowodował wzmożoną reakcję popytu. Świadczy o tym wzrost wolumenu i duża formacja młota, potwierdzona obrotami. Aktualnie notowania ponownie testują wcześniej wymienioną strefę. Można zaobserwować wzrost wolumenów podczas byczych świeć. Kontynuacja presji prawdopodobnie doprowadzi do dalszej aprecjacji euro.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here