Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie DE.30 można zauważyć silny impuls wzrostowy. Notowania przełamały opór w okolicach okrągłego poziomu 13050 pkt. Można zaobserwować wzrost obrotów oraz lukę hossy. Aktualnie cena zmierza w kierunku okrągłego poziomu 13300 pkt. Domknięcie luki może doprowadzić do korekty. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji zwyżki.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Zgodnie z poprzednią analizą notowania amerykańskiej ropy WTI zrealizowały ruch wzrostowy. Obecnie cena testuje 38,2% zniesienia FIBO oraz poziom 52,50 USD. Wzrostowa reakcja prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu. Przełamanie może spowodować większą korektę.

EURUSD

Cena na wykresie EURUSD zanotowała bardzo mocną przecenę. Aktualnie notowania znajdują się poniżej psychologicznego poziomu 1,1650. Wyjcie górą może doprowadzić do korekty. Silny opór, potwierdzony wolumenem, znajduje się w okolicach wstęgi średnich oraz okrągłego poziomu 1,1750. Dalsza presja podaży może doprowadzić do kontynuacji przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here