Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Otwarcie sesji na niemieckim indeksie DE.30 charakteryzowało się luką hossy. Cena znajduje się w okolicach oporu i okrągłego poziomu 12850 pkt. Domknięcie luki prawdopodobnie doprowadzi do korekty ostatniego impulsu. Prowzrostowe formacje VSA mogą otworzyć drogę do dalszych wzrostów i ataku na nowe historyczne szczyty.

ROPA WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć przecenę surowca. Aktualnie cena zmierza w kierunku testu okrągłego poziomu wsparcia 50,50 USD. Prowzrostowa reakcja wraz z większym wolumenem w tym miejscu może doprowadzić do korekty ostatnich spadków. Silne przełamanie prawdopodobnie otworzy drogę do dalszej przeceny.

EURUSD

Zgodnie z poprzednią analizą kurs przetestował okrągły poziom oporu 1,1800. Można zauważyć silne niedźwiedzie wolumeny w tym miejscu. Aktualnie cena zmierza w kierunku wsparcia przy psychologicznym poziomie 1,1700. Potwierdzeniem przewagi sprzedających jest wolumen który jest większy przy spadkach.

Partnerem cyklu „Codzienny trading z wolumenem” jest polski broker Noble Markets dający swoim Klientom dostęp do autorskiego wskaźnika wolumenu rzeczywistego.

Wypróbuj konto demonstracyjne >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here