Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Otwarcie sesji na niemieckim indeksie DE.30 charakteryzował o się luką hossy. Cena przełamała poziom 13100 pkt i aktualnie testuję opór przy okrągłym poziomie 13200 pkt. Narastająca presja kupujących wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki. Silna reakcja sprzedających wraz z domknięciem luki zwiększy szansę do większej przeceny.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI znajdują się w okolicach oporu 57,00 USD. Obszar ten charakteryzował się większymi wolumenami. Prospadkowa reakcja może doprowadzić do zniżki. Przełamanie potwierdzone obrotami prawdopodobnie otworzy drogę do dalszych wzrostów.

EURUSD

Na wykresie EURUSD notowania spadły poniżej okrągły poziom 1,1750. Od dłuższego czasu dołki są ustalane na coraz niższych wolumenach. Można zauważyć obowiązującą linie trendu, która jest akceptowana przez rynek. Przełamanie prawdopodobnie otworzy drogę większej zwyżki.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here