Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Na wykresie niemieckiego indeksu DAX można zaobserwować test oporu przy 12350 pkt. Widoczna jest reakcja strony podażowej. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką bessy, która została domknięta. Warto zwrócić uwagę na formację ukrytej podaży, która została utworzona podczas domknięcia. Brak kontynuacji wzrostów prawdopodobnie doprowadzi do korekty. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 12150 pkt. Obszar ten pokrywa się również z 61,8 % zniesienia FIBO.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować test oporu, przy poziomie 1360 USD. Podczas ostatnich spadków widoczny jest malejący wolumen, świadczy to o ruchu korekcyjnym. Lokalnym wsparciem jest obszar przy 1345 USD, który się pokrywa z wstęga średnich EMA (75- , 100- okresowe) i 61,8% zniesienia FIBO.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zaobserwować wzmożony popyt. Notowania przełamały poziom 1,2050 i aktualnie zmierzają w kierunku oporu 1,2100. W sytuacji wystąpienia większej korekty cena może przetestować wcześniej wspomniany obszar 1,1950. Przełamanie oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here