Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Cena spadła w okolice wsparcia 11530 pkt. Otwarcie w dniu dzisiejszym charakteryzowało się luką spadkową. Domknięcie luki wraz z zwiększającym się wolumenem zwiększa prawdopodobieństwo kontynuacji wzrostów. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 11630 pkt. Prospadkowa formacja w tym miejscu może doprowadzić do powstania impulsu spadkowego.

OIL.WTI

Notowania na wykresie godzinnym znajdują się w zakresie konsolidacji konsolidacji, w okolicach lokalnego wsparcia, przy okrągłym poziomie 52,50 USD. Warto zwrócić uwagę na coraz niższe obroty podczas ustalania dołków. Widoczna jest dywergencja z wskaźnikiem. Sekwencja dołków jest również coraz płytsza. Prowzrostowe sygnały płynące z analizy VSA, zwiększy szanse na test oporu 53,50 USD.

EURUSD

Cena znajduje się poniżej psychologicznego poziomu wsparcia 1,0700. Warto zwrócić uwagę na sygnały płynące z analizy VSA. Zauważalna jest formacja ukrytego popytu oraz test minimów formacji, który był połączony z niskim wolumenem. Pojawienie się presji popytowej oraz wzrosty wraz z rosnącym wolumenem mogą doprowadzić do testu oporu przy okrągłym poziomie 1,0750.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here