Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Zmienność na wykresie niemieckiego indeksu DAX 30 znacznie wzrosła. Warto zwrócić uwagę również na wolumen, który jest coraz większy. Aktualnie zauważalna jest przewaga strony popytowej. Widać, że notowania coraz mocniej wybijają się powyżej poziom oporu, natomiast test wsparcia wiążę się z szybką, wzmożona aktywnością kupujących. Ponowne wyjście notowań powyżej opór zwiększy prawdopodobieństwo do dalszych wzrostów.

ZŁOTO

Notowania złota oscylują w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 1200 USD. Warto zwrócić uwagę na sekwencję coraz niższych dołków oraz szczytów. Zauważalna jest przewaga podaży. Prostadkowe formację VSA zwiększą szanse do dalszych spadków, natomiast prowzrostowe, mogą doprowadzić do powstania konsolidacji.

USDJPY

Presja podażowa doprowadziła do spadku notowań w okolice wsparcia 114,50. Poprzedni test wyżej wymienionego obszaru charakteryzował się powstaniem sekwencji coraz wyższych szczytów oraz dołków. Wybicie powyżej poziom 115,00 było krótkotrwałe i nie było widać żadnej reakcji popytowej na spadek ceny poniżej tego obszaru. Aktualnie nie widać strony dominującej na wykresie. Wybicie jednej z wcześniej wymienionych stref może doprowadzić do kontynuacji impulsu w danym kierunku.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here