Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.

DAX 30

Notowania indeksu DE.30 znajdują się powyżej psychologicznego poziomu wsparcia 12000 pkt. Można zauważyć sekwencje coraz wyższych szczytów i dołków. Świadczy to o aktualnej przewadze popytu. Zwiększający się wolumen i osiągnięcie wyższych maksimów prawdopodobnie doprowadzi do dalszej presji popytowej i zwiększenia prawdopodobieństwa testu oporu w okolicach 12250 pkt.

ZŁOTO

Cena na wykresie złota koryguje ostatnie wzrosty. Można zaobserwować wysokie wolumeny przy wsparciu 1280 USD. Obroty wraz z brakiem dalszych spadków wskazują na wzmożoną aktywność strony popytowej przy tym obszarze. Obecnie na wykresie można zauważyć niezdecydowanie oraz spadek zmienności. Zwiększający się wolumen i osiągnięcie wyższych maksimów prawdopodobnie doprowadzi do dalszej presji popytowej i zwiększenia prawdopodobieństwa testu psychologicznego oporu w okolicach 1300 USD.

USDJPY

Notowania USDJPY poruszają się w kanale wzrostowym. Warto zwrócić uwagę na nowe szczyty, które były ustalone na bardzo wysokich wolumenach. Mimo dużych knotów zauważalna jest dalsza presja strony popytowej. Test wsparcia w okolicach okrągłego poziomu 109,00 prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej aktywności popytu. Prowzrostowe sygnały VSA zwiększą szansę do testu oporu w okolicach ostatnich szczytów przy poziomie 109,50.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here