Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania niemieckiego indeksu DAX30 oscylują w okolicach okrągłego poziomu 12250 pkt. Widać kanał wzrostowy, cena ustaliła nowy wyższy dołek oraz szczyt. Aktualnie można zaobserwować korektę, która zmierza do testu dolnego ograniczenia układu.  Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 12400 pkt. Spadek poniżej piątkowe minimum może doprowadzić do powstania większej korekty na wykresie.

ZŁOTO

Notowania złota przetestowały opór w okolicach 1260 USD. Test wymienionego obszaru charakteryzował się dużymi obrotami, które wskazywały narastającą presję podażową. Można było zauważyć formację ukrytej podaży, która się sprawdziła i doprowadziła do natychmiastowych spadków. Obecnie notowania zmierzają do wsparcia w okolicach psychologicznego poziomu 1250 USD. Konfluencja dla obszaru to dolne ograniczenie kanału wzrostowego. Prowzrostowe formację VSA w tym miejscu mogą doprowadzić do powstania nowego impulsu wzrostowego.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena wybiła się dołem z kanału i przełamała okrągły poziom 1,0600. Prawdopodobnie impuls spadkowy przyspieszy. Aktualnie notowania zmierzają w kierunku wsparcia, przy poziomie 1,550. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować reakcję strony popytowej. Przełamanie tego obszaru otworzy drogę do dalszych spadków.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here