Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania niemieckiego indeksu DAX30 nadal oscylują w okolicach okrągłego poziomu 12250 pkt. Widać spadek zmienności oraz fałszywe wybicie poniżej dolna krawędź układu. Otwarcie dzisiejszej sesji charakteryzowało się luka bessy, która została zanegowana. Warto zwrócić uwagę na formację objęcia hossy, która uformowała się prze zwiększonym wolumenie. Wzrosty powyżej poziom 12250 pkt, prawdopodobnie otworzą drogę do testu górnego ograniczenia formacji. Spadek poniżej dzisiejszy minimum może doprowadzić do powstania większej korekty na wykresie.

ZŁOTO

Zgodnie z wczorajszą analizą notowania złota przetestowały wsparcie w okolicach 1250 USD. Test wymienionego obszaru charakteryzował się dużymi obrotami, które wskazywały narastającą presję popytową. Można było zauważyć formację ukrytej podaży, która się sprawdziła i doprowadziła do natychmiastowych wzrostów. Obecnie notowania znajdują się w okolicach  oporu przy psychologicznym poziomie 1260 USD. Prowzrostowe formację VSA w tym miejscu mogą doprowadzić do powstania nowego impulsu wzrostowego i testu górnego ograniczenia kanału.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena realizuję korektę ostatnich spadków. Aktualnie notowania znajdują się w okolicy oporu, który łączy liczne konfluencję takie jak: 50% zniesienia FIBO, podstawa impulsu cenowego który przełamał poziom 1,0600, dolne ograniczenie wcześniej respektowanego przez rynek kanału spadkowego, wstęga spadkowych średnich EMA (75-, 100- okresowych) oraz formacja ukrytej podaży. Wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,0550.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here