Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Otwarcie sesji charakteryzowało się luką spadkową. Można zauważyć szybką reakcję strony popytowej. Byki domknęli lukę i cena znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 12250 pkt. Wyjście powyżej wspomniane okolice prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej aktywności popytu. Prospadkowa reakcja oraz presja podaży może przedłużyć ruch korekcyjny.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować silne spadki. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach oporu 51,50 USD. Wzrosty miały miejsce podczas niskiego wolumenu i to znacznie zmniejsza wiarygodność dzisiejszego ruchu. Prospadkowa formacja VSA prawdopodobnie otworzy drogę do dalszych spadków. Wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 50,50 USD.

EURUSD

Notowania EURUSD podążają w kanale spadkowym. Cena przez długi okres czasu respektuje górną oraz dolną krawędź układu. Spadkom towarzyszy zwiększający się wolumen. Ostatnia sekwencja dołków również potwierdza narastającą presje sprzedających (nowe dołki ustalane są przy coraz większych obrotach). Przełamanie wsparcia w okolicach 1,0650 prawdopodobnie otworzy drogę do dalszych spadków.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here