Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 obroniły linii tendencji, która również pełni funkcję linii szyi potencjalnej formacji odwróconej głowy z ramionami. Wsparcie zostało obronione i strefa przy poziomie 12150 pkt jest w tej chwili bardziej istotna. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do próby domknięcia luk hossy i ataku na nowe niższe dołki. Wybicie górą prawdopodobnie doprowadzi do większego ruchu wzrostowego.

OIL WTI

Cena na wykresie amerykańskiej ropy WTI znajduje się w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 48,00 USD. Warto zwrócić uwagę na to, że spadkom towarzyszył mały wolumen. Aktualnie widać niezdecydowanie. Prowzrostowe sygnały VSA prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu przy psychologicznym poziomie 49,00 USD. Przełamanie wsparcia może doprowadzić do większej przeceny w okolice okrągłego poziomu 47,00 USD.

USDJPY

Cena na wykresie USDJPY znajduje się pomiędzy wsparciem 109,00 i oporem 110,00. Aktualnie widać niezdecydowanie i większe obroty przy wcześniej wspomnianych poziomach. Stałe przełamanie(potwierdzone wolumenem) prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji ruchu w kierunku wybicia.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here