Naga MarketsCodeaddict, notowany na NewConnect softwarehouse z Poznania, opublikował Memorandum Informacyjne w ramach publicznej emisji akcji z prawem poboru. Celem oferty jest pozyskanie finansowania w wysokości do 4,8 mln zł. na realizację zaktualizowanej strategii spółki. W jej ramach spółka zamierza m.in. rozbudować działalność venture building oraz segment game development.Codeaddict: cena emisyjna akcji serii K została ustalona na 1,80 zł

Codeaddict przeprowadza emisję akcji serii K z prawem poboru. Spółka wyemituje do 2.686.932 akcji o cenie nominalnej 0,5 zł. Cena emisyjna ustalona została na 1,80 zł.

Harmonogram oferty określa dzień prawa poboru na 20 lipca br. Zapisów w ramach wykonania prawa poboru i zapisów dodatkowych dokonywać będzie można w dniach od 26 lipca 2021 do 17 sierpnia 2021.

Przydział akcji zaplanowany został na dzień 9 września 2021 roku. Zapisy na akcje dokonywane będą co do zasady w domach maklerskich, w których akcjonariusze posiadają rachunki maklerskie z zapisanymi prawami poboru.

– Emisja akcji serii K ma na celu zabezpieczenie środków na rozwój działalności Codeaddict w najbliższym czasie. Pipeline produkcji software zapewnia nam środki na bieżącą działalność, jednak w związku z ogłoszeniem naszej zaktualizowanej strategii rozwoju, zamierzamy angażować się w kilka projektów jednocześnie, dzięki czemu potencjalnie przyspieszymy rozwój spółki. Jestem przekonany, że efekty naszych działań będą widoczne w najbliższych realizacjach, a także raportach finansowych. – mówi Sebastian Goliński, CEO Codeaddict.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: 11bit notowania | santander akcje | akcje biomedlub | euro korona czeska | akcje pkp cargo | kurs famur | benefit giełda |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here