Naga MarketsCodeaddict nawiązuje współpracę z PlayWay. Kurs akcji wystrzelił! | Rozmowa z Sebastianem GolińskimW piątek, na portalu Comparic, została przeprowadzona rozmowa z Prezesem spółki Code Addict (dawny BitEvil) – Sebastianem Golińskim. W rozmowie podały pytania dotyczące niedawno nawiązanej współpracy z PlayWay, pojawiły się także informacje o nowej platformie crowdinvestingowej: Raisemana. Padło pytanie, czy spółka zamierza wkrótce przenieść się z NewConnect na parkiet główny GPW.

  • Rozmowa redaktora Comparic24.tv Marcina Podlackiego z prezesem Code Addict – Sebastianem Golińskim.
  • Padły pytania o współpracę z PlayWay.
  • Czym jest nowa platforma crowdinvestingowa Raisemana?
  • Czy spółka zamierza niebawem przejść na parkiet główny GPW?

Te artykuły również Cię zainteresują
Code Addict chce wejść w sektor gamingu, rozpoczyna współracę z PlayWay

Niedawno informowaliśmy, iż Code Addict (wcześniej znany jako Bit Evil), poznański software developer, nawiązał współpracę z grupą PlayWay. Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym, PlayWay wesprze spółkę w produkcji, dystrybucji i wydawaniu gier komputerowych.

– Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o produkcję gier. Będzie to kolejny filar, w którym chcemy się rozwijać. Cieszymy się, że naszym partnerem zostaje właśnie PlayWay, który jest jednym z największych graczy w branży. Pozwoli nam to na skorzystanie z doświadczenia, wypracowanego przez lata know-how, ale także infrastruktury sprzedażowej i marketingowej – mówi Sebastian Goliński, prezes spółki.

Zobacz również: BM Pekao jako pierwsze wprowadziło dostęp do pre-marketu Wall Street, mówi Piotr Kozłowski

 Planujemy także podwyższenie kapitału zakładowego spółki poprzez emisję nowych akcji. Tym samym PlayWay nabędzie 25 proc. udziałów w głosach
i kapitale zakładowym Codeaddict – 
dodaje Goliński.

PlayWay jest jednym z największych producentów i wydawców gier w Polsce. Posiada ponad siedemdziesiąt zespołów developerskich. Spółka ma na swoim koncie globalne sukcesy sprzedażowe w postaci m.in serii Car Mechanic Simulator czy House Flipper.

Codeaddict tworzy aplikację dla pasjonatów e-sportu

Aplikacja, którą na zlecenie austriackiej spółki gamingowej tworzy Codeaddict, przeznaczona jest dla pasjonatów e-sportu. Docelowo, jej funkcjonalności mają być skierowane zarówno do fanów, obserwatorów jak i profesjonalnych graczy. Część funkcjonalności będzie dostępna w modelu premium, w oparciu o plany subskrypcyjne. MVP aplikacji trafiło właśnie do pierwszych, wyselekcjonowanych odbiorców. Rynkowy debiut eSportsBASE zaplanowany jest na pierwszy kwartał 2021 r.

Zobacz również: Krzysztof Czaplicki (Noctiluca): Pracujemy nad świętym graalem emiterów w ekranach OLED

– Z wielkim entuzjazmem zamknęliśmy prace nad pierwszą wersją eSportsBASE, która trafiła już w ręce wybranych użytkowników. Na podstawie ich feedbacku będziemy mogli udoskonalić aplikację na tyle, aby była gotowa do przekazania szerszemu gronu zainteresowanych. To były bardzo intensywne miesiące, a przed nami cały proces optymalizacji narzędzia i nanoszenia ostatnich poprawek. To jak dotychczas nasz największy projekt, zarówno pod względem finansowym, jak i projektowym  – mówi Sebastian Goliński, prezes Codeaddict S.A.

Codeaddict to notowana na NewConnect polska technologiczna firma, która oferuje między innymi usługi deweloperskie i konsultingowe. Z powodzeniem radzi sobie na zagranicznych rynkach. Jej działalność skupia się głównie na obszarze software house, działając jeszcze do niedawna pod marką Bitevil S.A.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here