Naga MarketsCoca-Cola wchodzi w rynek NFT. Środki przeznaczy na cele charytatywneJedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie planuje wypuścić kolekcję niezamiennych tokenów NFT, aby zebrać pieniądze dla fundacji Special Olympics International.

  • NFT odzwierciedlają doświadczenie Coca-Coli i zostały zainspirowane wspólnymi chwilami, napisano w oświadczeniu
  • Dochód z czterodniowej aukcji zostanie przekazany na rzecz Special Olympics International, przyjaciela i partnera Coca-Coli od ponad 50 lat.
  • Decentraland będzie również świętować rozpoczęcie aukcji Coca-Cola NFT wydarzeniem w swoim metawersum
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

NFT od Coca-Coli i gadżety dostępne w metawersum Ethereum

30 lipca na rynku OpenSea odbędzie się trzydniowa aukcja NFT marki Coca-Cola. Kolekcje stworzone we współpracy z projektantem cyfrowym Tafi, zostały „zainspirowane skrzynkami z łupami z gier wideo” i zawierają „ukryte niespodzianki” dostępne tylko dla tych, którzy zakupią cyfrowe dzieło sztuki.„Pudełka przyjaźni” zawierają klasyczną chłodziarkę Coca-Coli, nadającą się do noszenia bąbelkową kurtkę, której można używać w opartym na Ethereum świecie wirtualnej rzeczywistości Decentraland, kartę przyjaźni oraz wizualizer dźwiękowy, który odtwarza dźwięk otwieranej butelki, napoju przelewanego przez lód oraz odgłos musowania typowy dla napojów gazowanych. Entuzjaści napojów bezalkoholowych mogą składać swoje oferty w etherach (ETH) za pośrednictwem OpenSea do 2 sierpnia.

– Każdy NFT został stworzony, by celebrować elementy, które są kluczowe dla marki Coca-Cola, zinterpretowane na nowo w wirtualnym świecie w ekscytujący sposób. Cieszymy się, że możemy podzielić się naszymi pierwszymi NFT z metawersum – powiedział prezes Global Coca-Cola Trademark, Selman Careaga.

Producent napojów bezalkoholowych poinformował, że przekaże dochód z aukcji na rzecz Special Olympics International, organizacji sportowej mającej na celu położenie kresu dyskryminacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Chociaż popularny producent rzadko, jeśli w ogóle, bezpośrednio angażował się w przestrzeń kryptowalut i blockchain, niektórzy z partnerów Coca-Coli działających w branży używają zdecentralizowanej technologii ledger do zarządzania łańcuchem dostaw. Nowozelandczycy i Australijczycy mieli możliwość zakupu słynnego napoju gazowanego i innych za pomocą kryptowalut dzięki partnerstwu między platformą aktywów cyfrowych Centrapay i Coca-Cola Amatil.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge akcje | ropa forum | oncoarendi kurs | forum giełdowe | mercator medical s.a. akcje | ten square games giełda | kurs pkobp |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here