Naga Markets

Już w środę amerykańska Rezerwa Federalna zdecyduje o wysokości stóp procentowych. To, co wydarzy się za Oceanem z dużą pewnością wpłynie na globalne rynki, w tym również złotego. O konsekwencjach podwyżki opowie ekspert TMS.21 września o 18:00, czyli na kilka godzin przed otwarciem sesji FED, Łukasz Zembik – dyrektor Departamentu Analiz i Edukacji w OANDA TMS Brokers – w swojej analizie powędruje aż do USA. Widzowie dowiedzą się m.in. jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze i jak może zareagować rynek, w tym polski parkiet.

Obecnie przewiduje się, że podwyżka będzie dotyczyła 75 lub 100 punktów bazowych. Analitykom trudno dojść do konsensusu. Dlatego też decyzja FED może wywołać na rynku zamęt.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIUŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułCoinbase dodało wsparcie dla 3 altcoinów sieci Ethereum (ETH): INJ, PUNDIX oraz XMON
Następny artykułKsiążka “Spekulacja intuicyjna” Curtisa Faitha. Wygraj jeden z trzech egzemplarzy
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here