Naga Markets


Spiker brytyjskiej Izby Gmin, John Bercow, stwierdził, że premier Theresa May nie może po raz trzeci żądać przegłosowania tego samego porozumienia przez Parlament (które do tej pory zostało odrzucane). Jednocześnie Unia Europejska chce, aby takowe się odbyło, dając Brytyjczykom kolejną szansę. W tle wtorkowych wydarzeń umacnia się kurs funta. Na pytanie co dalej z Brexitem odpowiada Bogusz Kasowski na antenie Comparic24.TV.


Opóźnienie Brexitu, pytanie jak długo?

Premier Theresa May we wtorkowe popołudnie ma przedstawić swoją opinię co do najdogodniejszego czasu opóźnienia Brexitu. Kwestia ta była poddana pod dyskusję, jednak szefowa rządu jak na razie oficjalnie nie wypowiadała się w tej kwestii.

Komentarze oficjeli UE o daniu UK szansy na jeszcze jedno głosowanie parlamentarne nad dotychczasową treścią porozumienia spowodowało natomiast, że kurs funta zyskiwał do dolara i ponownie testował poziomy 1,33.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here