Naga MarketsDziś przyjrzymy się tematowi gospodarki w 2021 roku. Prawdopodobnie na początku tego roku nikt nie przypuszczał, co przyniosą kolejne miesiące. Począwszy od pandemii, czego następstwem były zmiany w polityce gospodarczej oraz związane z nimi reakcje rynku uczyniły ten rok niewątpliwie wyjątkowym. Pojawia się pytanie, co dalej? Za nami kilka tygodni szczepionkowej euforii.

To, co zaczęło się jako mała panika, w związku z drugą falą zachorowań i wprowadzeniem surowych restrykcji zwłaszcza w Europie, przerodziło się, niemal momentalnie, w euforię jeszcze mocniejszą niż ta, z początku wiosny. Pytanie, gdzie w tym wszystkim stoi gospodarka? Zapraszamy na poranną analizę rynków finansowych z dr Przemysławem Kwietniem.

Te artykuły również Cię zainteresują
O czym jeszcze w dzisiejszym odcinku?

  • Kolejne rekordy na Wall Street pomimo słabszego NFP
  • OPEC decyduje się za wzrost produkcji
  • Słaby dolar, premiera CyberPunka napędzają wzrosty na GPW
  • kolejne rekordy pandemii w USA
  • Bardzo mocny eksport Chin, słaby import

Zapraszamy na poranną analizę rynków finansowych z dr Przemysławem Kwietniem.

DOŁĄCZ

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here