Naga MarketsNa łamach programu „Puls rynku” w Comparic24.TV Adam Rak przybliża kilka historycznych momentów w trakcie których siły podaży drastycznie miażdżyły, często nieobecny popyt. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Efekt kuli śnieżnej towarzyszył wielkiej depresji

Wielka depresja z lat 30-tych doprowadziła do spadku amerykańskiej giełdy o ponad 89%. Spektakularna bańka, która pękła po tym, jak ludzie starali się pospiesznie sprzedawać kupione na kredyt akcje, by móc spłacić zaciągnięte pożyczki – oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Ziomuś, wyjmij tego kija z dupy i zacznij gadać normalnie 😋 Obejrzyj to na osobności i pozwól na odrobine samokrytyki, a na pewno coś poprawisz.

    Pozdrawiam

    Ps. Temat ciekawy, niemniej ciężko się tego słucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here