Naga Marketscoinbe logoGiełda kryptowalut Coinbe od pewnego czasu wzbudza spore kontrowersje wśród użytkowników. Czy jest się o co martwić?

Komplikacje zaczęły się już jakiś czas temu. Użytkownicy zaczęli skarżyć się w postach w mediach społecznościowych na to, że giełda nie wypłaca ich środków. Problem zaczął narastać do tego stopnia, że prezes firmy zarządzającej platformą musiał wydać wczoraj oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wszystko OK!

Prezesem zarządu Beatcoin sp.z.o.o. – firmy, która jest właścicielem Coinbe – jest Dario Fryc. We wczorajszym piśmie uspokaja klientów. Twierdzi, że jego firma “jest w posiadaniu kryptowalut wpłaconych na giełdę przez klientów, środki te są bezpieczne na portfelach kryptowalutowych giełdy, nie zostały wykorzystane w żaden inny sposób niż ten wskazany w Regulaminie serwisu (…)”.

Dlaczego jednak wypłaty nadal nie działają? Otóż, Coinbe zakończyło niedawno współpracę z firmą IT, która prowadziła dotąd giełdę pod kątem technologicznym. Ponoć pałeczkę w tym zakresie przejął już całkiem nowy podmiot, więc wypłaty cyfrowych walut mają ponownie ruszyć do końca lutego 2019 r.

Powyższe mogło zachwiać zaufaniem inwestorów do Coinbe. Beatcoin sp. z.o.o. powinna tego typu oświadczenie wydać już parę tygodni temu, by załagodzić sytuację. O dalszych losach firmy będziemy informowali.

Coinbe

Coinbe.net to jedna z kilku polskich giełd kryptowalut, która powstała w 2017 roku. Po kilku miesiącach działania pod marką Beatcoin.pl platforma przeszła rebranding i skupiła się na rozwoju swojej oferty. Działając jako scentralizowany ośrodek wymiany kryptowalut giełda daje dostęp do kilkudziesięciu kryptowalut oraz tokenów. 

Jak zapewnia zespół – Coinbe poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa. Platforma korzysta podobno ze sprawdzonych metod zabezpieczenia użytkowników przed złośliwymi atakami dzięki wykorzystaniu między innymi logowania wielostopniowego czy połączeń szyfrowanych. Wszystkie wpłacone na giełdę kryptowaluty przechowywane są offline – w tak zwanych zimnych portfelach, co dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych Coinbe środków.

W ofercie giełdy znajdziemy wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty – Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum czy Ripple. Pełną listę dostępnych do handlu kryptowalut można sprawdzić na stronie giełdy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here