Naga MarketsEUR/GBP – na wsparciu

Para krzyżowa porusza się przy dolnym ograniczeniu ruchu bocznego, który rozpoczął się w marcu bieżącego roku. Istotną rolę odgrywa tutaj również historyczne wsparcie z wieloletniej konsolidacji 2004-2007. Zakres strefy wsparcia rozciąga się pomiędzy 0.6937 oraz 0.6998 i daje szanse na korekcyjne odbicie.

Chart_15-11-18_10-12-05

Od strony oscylatora stochastycznego EUR/GBP jest wyprzedane na wykresach tygodniowych oraz dziennych, natomiast na interwale H4 widzimy, że cena właśnie opuściła strefę wyprzedania. Najbliższe dzienne poziomy oporu (na wysokości dołka z 5 listopada) znajdują się na wysokości 0.7039 – poziom dodatkowo pokrywa się z 30-okresową średnią kroczącą. Dodatkowo górny koniec kanału regresji również znajduje się w niedużej odległości. Szukać będziemy sygnałów odwrócenia wewnątrz lub nad obszarem wsparci.

Dla potencjalnych długich pozycji opór 0.7039 jest TP1, natomiast 0.7108 TP2.

Co dzisiaj rusza walutami? EUR na prowadzeniu

Przyglądając się zmianie wartości walut G8 w stosunku do wtorkowych cen zamknięcia, najlepiej zachowuje się EUR, zyskując w stosunku do AUD, NZD oraz CHF około 0,5%. Najsilniej traci natomiast frank szwajcarski, który o godzinie 16:30 nie był w stanie zdobyć przewagi nad żadną z walut:

waluty 1 waluty 2

Sprawdź warunki handlowe w HotForex i samodzielnie śledź zmianę wartości walut!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here