Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyHandlujesz na niemieckim indeksie? Chcesz poznać jego aktualną sytuację? Zacznijmy od spółek!

Dogłębna analiza waloru to podstawa – zwłaszcza, jak sytuacja średnioterminowa ulega zmianie. W tym momencie przyjrzymy się spółkom z niemieckiego indeksu oraz wyciągniemy wnioski odnoszące się bezpośrednio do całości benchmarku – DAX.

Podczas spotkania prowadzący:

  • omówi obecną sytuację niemieckich spółek
  • przedstawi prognozę na najbliższe 3 tygodnie
  • odniesie się do potencjalnego wpływu powyższego na główny indeks DAX30

Maksymilian Bączkowski opowiada o DAX

Niemiecki indeks DAX to prawdopodobnie najczęściej handlowany walor wśród inwestorów intraday, mimo, iż nie należy on do najłatwiejszych indeksów. Czas w tym momencie ponownie przeanalizować jego składowe – czyli najważniejsze spółki wchodzące w skład giganta.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego na niemieckim indeksie DAX oraz dla każdego, kto dopiero chce zacząć przygodę z indeksem – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.


Partnerem szkolenia jest Bernstein Bank – broker CFD rodem z Niemiec, oferujący dostęp do rynku poprzez platformę MT4 oraz najwyższą jakość ochrony środków klientów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here