Naga MarketsWIG20 kończy tydzień na poziomie 2100 punktów! Duże spółki obudziły się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak liderzy hossy z 2020 roku maja spory problem, praktycznie wszystkie spółki z sektora gier spadają. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się branży gamingowej oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Duże spółki obudziły się zgodnie z oczekiwaniami, ale duży problem ma aktualnie gaming. Co dalej z tym sektorem?
  • Liderzy hossy z 2020 roku maja spory problem, praktycznie wszystkie spółki z sektora gier spadają, a najmocniej tracą duzi gracze. Dokąd spaść może Ten Square Games czy PlayWay? Gdzie ważne wsparcia ma CDR?
  • Poza gamingiem w odwrocie wciąż jest sektor OZE, a głównie firmy związane z fotowoltaiką. Dlaczego warto spojrzeć na notowania spółek takich jak ML System, Columbus czy Grodno?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw mercator | płatność blik co to | pln kurs | btc |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here