Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1EUR/USD ma za sobą cały tydzień spadków. Jak będzie w kolejnych dniach? O tym, w swojej najnowszej rekomendacji pisze Barclays:


EUR/USD znalazło się na celowniku niedźwiedzi w momencie gdy wiadome stało się, że Brexit będzie poddany ogólnokrajowemu referendum. Głosowanie, które będzie miało miejsce 23 czerwca to nie tylko problem Wielkiej Brytanii (choć przede wszystkim) ale również zjednoczonej Europy – przekonują analitycy Barclays.

Ryzyko polityczne jest głównym czynnikiem spadków, które widzieliśmy w ubiegłym tygodniu – czytam w rekomendacji – obecna sytuacja na wykresie również faworyzuje niedźwiedzie. Przebicie wsparcia w okolicy 1,10 powoduje, że bardziej opłaca się w krótkie pozycje lub kupować opcje sprzedaży, niż liczyć na słabość Ameryki.

Sprzedaj EUR/USD razem z FxPro – sprawdź spready na głównych parach walutowych

Dzisiejszy szacunek CPI również rozczarowuje – choć nie są to ostateczne dane za luty, to wciąż są one ważne dla inwestorów. Takie szacunki często wskazują tendencję ostatecznych odczytów i dość rzadko dochodzi do spektakularnych pozytywnych niespodzianek. W naszej opinii EUR/USD ma szansę w nadchodzących tygodniach dotrzeć do okolic 1,07. Przebicie tego poziomu pozwoli na osiągnięcie naszego najważniejszego poziomu docelowego jakim są dołki z 2015 w okolicy 1,0460.

EURUSDDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here