Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: NEO, ZEC, IOST, ZIL, REN, WAN, MTL, NXS oraz FSN.


Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że jego cena na przestrzeni ostatnich dni porusza się w dość wąskiej konsolidacji. Analizując obecną sytuację BTC warto także zwrócić uwagę, że w chwili obecnej wykres przedstawia dwa, sprzeczne sygnały. Jeden z nich przemawiać może za potencjalnymi spadkami cen BTC, drugi zaś za jej wzrostami. Jedną z najlepszych pozycji w najbliższym czasie może okazać się zatem pozycja gotówkowa a więc brak jakiejkolwiek pozycji na BTC. W praktyce okazuje się bowiem, że dopiero wybicie powyżej 11 tys. USD, bądź poniżej 9400 USD mogłoby określić, w którym kierunku zmierzać będzie najstarsza w kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak NEO, ZEC, IOST, ZIL, REN, WAN, MTL, NXS oraz FSN.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJohnson planuje zawiesić Parlament by doprowadzić do hard Brexitu
Następny artykułBitcoin w 90% to spekulacja, twierdzi prezes Luno
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here