Naga MarketsBranża fotowoltaicza to jedna z nielicznych, których wzrost może być długoterminowy ze względu na transformację energetyczną w Polsce. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się branży fotowoltaicznej oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • W sierpniu spółki z branży fotowoltaiki zaliczyły szczyt. Po 3 miesiącach część z nich jest wciąż o połowę tańsza, czy to okazje?
  • Czy spółki z tej branży nadają się do kupna z nastawieniem na długi termin?
  • Jak wygląda sytuacja techniczna spółek związanych z fotowoltaiką i jaki sentyment obecnie panuje?

Hossa w branży fotowoltaicznej może potrwać nawet trzy lata

W tym roku dotacje rządowe dla branży fotowoltaicznej sięgające 1 mld zł dobiegły końca, a uruchomione dodatkowe 100 mln zł jest kroplą w morzu potrzeb, jednak zdaje się, że na tym nie koniec. Kolejne lata dalej będą obfitować w dotacje i rozwój tej branży.

Fotowoltaika to impuls, który potrwa jeszcze przez jakiś czas najprawdopodobniej przez 1-3 lat. Po tym okresie spodziewam się przestoju w tej branży, ponieważ rynek się nasyci. Jednak mamy na naszej giełdzie spółki, które żyją nie tylko ze sprzedaży – podkreślił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here