Naga MarketscreditsuisseOstatnimi czasy, AUD jest jedną z najsilniejszych walut G10 na rynku. Pamiętajmy jednak, że wzrosty muszą kiedyś się skończyć, więc pomimo braku jasnych sygnałów sprzedaży, warto już zacząć myśleć o zamykaniu długich pozycji na AUD/USD. Analitycy Credit Suisse wskazują warte bliższemu badaniu poziomy na tej parze walutowej:


Spoglądając na AUD/USD z nieco dalszej perspektywy, możemy zauważyć dość wyraźny impuls spadkowy, zaczynający się w maju 2015. Mierząc ten ruch dostrzegamy, że aktualnie AUD/USD po pierwsze znajduje się powyżej problematycznego zniesienia 38,2, ale co ważniejsze, w minionym tygodniu przebiło zniesienie 50%.

AUDUSDWeeklyOkolice właśnie tego poziomu, tj. mniej więcej 0,7490 stanowią bardzo dobrą bazę do dalszych wzrostów – przekonują w swojej rekomendacji analitycy Credit Suisse. Jak daleko mogą sięgać wspomniane wzrosty? Nawet do okolic 0,7730. To właśnie ten poziom określono jako docelowy dla długich pozycji banku. W tym momencie Credit Suisse pozostaje bez pozycji, księgując jednocześnie zysk z poprzednich longów a analitycy banku oczekują na dogodny moment wejścia w długie pozycje właśnie w pobliżu okolic wspomnianego zniesienia.

AUDUSDDaily

Śledzisz pozycje dużych graczy i chcesz kupić AUD/USD? Zrób to taniej – sprawdź warunki transakcyjne FxGrowtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDarmowe szkolenia online z Comparic, 14-20 marca
Następny artykułCo będzie grane? Prognozy Admiral Markets, 14.03.2016
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here