Naga Marketslogo-societe-generale-1Sytuacja na rynku ropy wciąż nie jest najlepsza, a Chiński Smok choć podczas dzisiejszej sesji nieco przycichł – nadal straszy. Jak w takich warunkach inwestować? Na to pytanie odpowiadają analitycy zespołu Societe Generale.


AUD/USD pod koniec wczorajszej sesji nowojorskiej dotknęło ostatnich szczytów w okolicy 0,6956 po czym gwałtownie traciło na wartości gdy do handlu dołączyli się inwestorzy z Azji. Czy można połączyć ten fakt z opublikowanymi dzisiaj w nocy danymi z rynku nieruchomości Australii? Analitycy Societe Generale wątpią w to połączenie: Podczas dzisiejszej publikacji obyło się bez niespodzianek, na australijskim rynku nieruchomości nadal panuje względny spokój i nie martwilibyśmy się niewielkimi odchyłami od prognoz. Wciąż największym “zagrożeniem” dla walut regionu pozostaje Pekin – stwierdza w najnowszej rekomendacji Societe Generale.

AUD/USD w sporej, ponad 100 pipsowej konsolidacji, choć z perspektywami na kontynuowanie spadków.
AUD/USD w sporej, ponad 100 pipsowej konsolidacji, choć z perspektywami na kontynuowanie spadków.

Ze strony USD warto obserwować dzisiejsze Initial Jobless Claims pokazujące ilość złożonych przez Amerykanów wniosków o przyznanie zasiłku dla nowych bezrobotnych. Pozytywne sygnały płynące z rynku pracy Stanów Zjednoczonych z pewnością wpłyną na globalną wycenę USD wobec pozostałych walut G10 co w odczuciu analityków banku powinno przełożyć się na kontynuację spadków i prawdopodobnie wybicie dołem konsolidacji w jakiej obecnie znajduje się para.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here