Naga MarketsCo czeka rynek akcji i waluty (Forex) w końcówce 2020 roku? - ABC InwestowaniaPrzed nami ostatni kwartał obecnego, niezwykle ciekawego roku na rynkach akcji i walut. Na konferencji ABC Inwestowania nie mogło zatem zabraknąć panelu dyskusyjnego dotyczącego perspektyw na tę część roku. Spotkanie poprowadził Dawid Augustyn, redaktor naczelny FXMAG, a udział wzięli w nim Bartosz Sawicki z TMS Brokers oraz Przemysław Kwiecień z XTB.

  • Co musi się stać żeby indeks NASDAQ w grudniu br. osiągnął pułap 14000 pkt.?
  • Kto ma większą szansę zostać prezydentem USA? Joe Biden czy Donald Trump?
  • Pesymizm inwestorów osiągnął dołek w lipcu / czerwcu br.
  • Jakie wydarzenia przede wszystkim wpłyną na GPW?
  • Co musiałoby się wydarzyć żeby stopy procentowe zaczęły rosnąć?
  • Jak w przyszłości powinien radzić sobie polski złoty?
  • Co dalej z gamingiem? Polska stanie się potentatem w produkcji gier?

Hossa na Wall Street będzie kontynuowana? Co z GPW?

Analitycy są zdania, że hossa na Wall Street może jeszcze trwać dalej. Moda na spółki technologiczne raczej nie przeminie. Poza tym, zbliżają się wybory prezydenckie w USA, a to sprawia, że Donald Trump będzie chciał utrzymać względny spokój na rynku akcyjnym w czasie swojej walki o reelekcję.

Wybory w USA będą ciekawym wydarzeniem, ale raczej nie wpłyną tak mocno na rynki finansowe, jak miało to miejsce 4 lata temu, kiedy prezydentem został Donald Trump – uważa Przemysła Kwiecień.

Od początku pandemii na rynku tak naprawdę nie było jeszcze strachu. Otwarte pozostaje pytanie, jak zareagują inwestorzy, zwłaszcza nowi, którzy takiego strachu doświadczą. To co wydarzyło się na rynkach dotychczas, było jedynie techniczną korektą, tłumaczy Kwiecień. Więcej w powyższym wideo.

Pozostałe prelekcje znajdziesz rejestrując się bezpłatnie na stronie https://abc-inwestowania.pl/. Uzyskaj dostęp do 25 wykładów ekspertów rynkowych!

ODBIERAM DOSTĘP DO PRELEKCJI

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here