Naga MarketsTygodniowy przegląd danych makro to stały cykl tworzony  pod patronatem Royal, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia makroekonomiczne, na które warto zwrócić uwagę w ciągu nadchodzącego tygodnia.


Przed nami świąteczny tydzień. W związku z tym ilość istotnych publikacji makroekonomicznych będzie znacząco ograniczona. Mimo, iż jak co tydzień przedstawiamy listę najważniejszych z nich, to jednak wszystkim, którzy mają taką możliwość, życzymy zdystansowania się przez ten tydzień od rynków, odpoczynku i nabrania siły na kolejny, 2020 rok.

Osoby, które nie wyobrażają sobie jednak dnia bez wykresów bez wątpienia powinny wziąć pod uwagę poniedziałkowe raporty dot. dynamiki wzrostu gospodarczego w Kanadzie oraz sprzedaży nowych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

W trakcie wtorkowej, środowej i czwartkowej sesji nie poznamy żadnych, istotnych raportów. W piątek natomiast opublikowane zostaną natomiast cotygodniowe dane dot. zmiany poziomu zapasów ropy naftowej.

Korzystając z okazji, w imieniu własnym, całej redakcji Comparic.pl oraz brokera Royal, który jest partnerem cotygodniowych przeglądów marko pragnę życzyć wszystkim czytelnikom naszego portalu, zdrowych, spokojnych świąt w grodzie najbliższych oraz niczym niepohamowanej uczty przy wigilijnym stole 🍽🎄


Dom Maklerski Royal założony został w 2006 roku przez elitarny zespół doświadczonych traderów i specjalistów od finansów chcących dostarczyć traderom to, czego najbardziej potrzebują do handlu. Mowa tu o optymalnych warunkach transakcyjnych, indywidualnie dopasowanych usługach brokerskich oraz ścisłej opieki nad klientem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 20 grudnia 2019: GBP/USD, AUD/NZD
Następny artykułKurs funta bezsprzecznym liderem piątkowej sesji! Kurs dolara również zyskuje podczas, gdy euro i frank silnie tracą
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here