Naga MarketsWrześniowe świeczki miesięczne jeszcze ciepłe, świeżutkie dymią na wykresach. Przyjrzyjmy się co pokazują ostatnie miesiące i czego możemy spodziewać się w październiku.

EUR/USD

Wyraźna stagnacja pomiędzy 1.1450 – 1.0770 sygnalizuje, że rynek wyraźnie czeka na rozstrzygnięcie – świeca inside-bar w zakresie długiej świecy z sierpnia z wyraźnym knotem sygnalizuje niezdecydowanie. Oczekujemy przebicia najpierw świecy wewnętrznej, a następnie świecy matki.


XM_EURUSDMonthly

GBP/USD

Tutaj widać presję spadkową na wykresie miesięcznym i formację przypominającą trzy czarne kruki testującą popyt w okolicach dołka z czerwca i maja. Spadki przetestują wieloletnie dołki na 1.4800 i 1.4550.

XM_GBPUSDMonthly

USD/JPY

W pobliżu szczytu z 2007 roku na 124.00 para odbiła i wraca poniżej 120.00. Choć wrzesień okazał się być krótką świecą wewnętrzną, to wyraz akcji cenowej – sierpień pod postacią wisielca – jest obecnie raczej niedźwiedzi. Podobnie jak na EUR/USD i tutaj czekamy na przełamanie świecy wewnętrznej i test świecy matki.

XM_USDJPYMonthly

DAX

Indeks notuje silne spadki od dwóch miesięcy i choć wrzesień wskazuje na wyhamowanie spadków z sierpnia, to jednak wciąż nie zachęca do kupowania 9400/9370 oraz 8900/8880 przed nami do przetestowania. W górę opór na 10 225.

XM oferuje bardzo dobre warunki transakcyjne na głównych światowych indeksach oraz bonusy dla nowych i obecnych klientów.

XM_DAXConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here