Naga MarketsEUR/CAD – kontynuacja trendu
eurcad-h4-admiral-marketsWykres numer 1: notowania EUR/CAD[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź jak pogodzić pracę z tradingiem[/pullquote] 

Dolar kanadyjski już od dłuższego czasu traci na szerokim rynku przez taniejącą ropę, która dzisiejszego dnia po raz kolejny pokonała ostatnie minima. W ostatnim czasie możemy zaobserwować ujemną korelacja pomiędzy walutą kanadyjską a notowaniami ropy (wykres numer 2). Po ostatniej decyzji EBC do dnia dzisiejszego euro umocniło się względem dolara kanadyjskiego ponad 1000 pipsów, taniejąca ropa naftowa również napędza trend wzrostowy. Na wykresie czterogodzinnym po raz kolejny dotarliśmy do ważnego oporu 1,52-1,515. Przebicie ostatniego maksimum będzie wiązało się z dalszymi wzrostami. Trend wzrostowy wspierany jest również przez strefę wsparcia 1,494-1,498.

eurcad-h4-admiral-markets-2Wykres numer 2: Notowania pary walutowej EUR/CAD (świeczki czarno-białe) na tle notowani ropy WTI (świeczki pomarańczowo-zielone)
DJI 30 – po raz kolejny na wsparciudji30-d1-admiral-marketsWykres numer 1: Notowania DJI 30

Indeks Dow Jones Industrial po raz kolejny znalazł się na wsparciu 17130-17300. Jest to już trzeci test tego wsparcia, jednakże byki nadal walczą o jego utrzymanie. Jeżeli bykom po raz kolejny uda się wybronić dane wsparcie to będziemy mogli po raz kolejny zmierzać do ostatnich szczytów w okolicy 17860-17980. Gdyby jednak kontrole nad ceną przejęły niedźwiedzie i pokonały aktualne wsparcie to kolejnym ważnym poziomem gdzie cena może się zatrzymać będzie strefa 16680-16750.

Już w najbliższą środę zapraszamy na Live Trading, na którym przedstawię jak inwestować na rynku FX w dłuższym horyzoncie czasowym. Na spotkaniach dokładnie zostanie omówione gdzie otwierać pozycję, kiedy ją zamknąć oraz ile czasu potrzebujesz poświecić  na skuteczny trading. Już teraz zapisz się na “Trading – Twój Drugi Etat”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here