Naga MarketsUSD/JPYUSDJPYDaily

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź jak pogodzić pracę z tradingiem[/pullquote]

W ostatni piątek kurs pary walutowej USD/JPY przebił kolejne ważne wsparcie w okolicach 118.50. Z kolei dzisiaj od rana trwa korekta wzrostowa, a wspomniany obszar 118.50 powinien obecnie pełnić rolę oporu i po udanej jego obronie możemy obserwować kolejny atak na poziomu 116.75, czyli okolice dzisiejszej luki spadkowej. Kolejny poziom wsparcia znajduje się w okolicach okrągłych 116.

Panujący niepokój związany z problemami chińskiej gospodarki skłania inwestorów ku bardziej bezpiecznych walorów, a za taki jest uważany jen japoński.

NZD/USDNZDUSDDaily

W piątek kurs pary NZD/USD przełamał dolne ograniczenie kanału wzrostowego, który obserwujemy na wykresie dziennym od końca sierpnia ub.r. Dzisiaj trwa próba przełamania kolejnego obszaru wsparcia w okolicach 0.65, którego przebicie otworzy drogę w stronę dołków z września ub.r w pobliżu 0.6250. Gdyby jednak w najbliższym czasie doszło do korekty wzrostowej przełamany poziom 0.6615 powinien pełnić rolę strefy oporu.

Zaostrzanie polityki pieniężnej przez Fed powinno dalej wspierać amerykańską walutę. Ponadto niepokój panujący na rynku z powodu problemów chińskiej gospodarki powodują, że inwestorzy skłaniają się ku bardziej bezpiecznym aktywom, takim jak dolar amerykański.

AUD/CADAUDCADDaily

Od początku roku obserwujemy korektę spadkową w silnym trendzie wzrostowym na parze AUD/CAD. W piątek kurs dotarł do ważnego wsparcia w okolicach 0.9850, który ma szanse zakończyć spadki. Po obronie tego poziomu kurs powinien skierować się w okolice 0.9970, a następnie w pobliże 1.0090.

Dolar kanadyjski mocno w ostatnim czasie tracił ze względu na silne spadki ropy. W najbliższym czasie raczej są nikłe szanse na odbicie cen tego surowca energetycznego, co powinno dalej powodować deprecjację kanadyjskiej waluty.

Już w najbliższą środę zapraszam na Live Trading, na którym przedstawię jak inwestować na rynku FX w dłuższym horyzoncie czasowym. Na spotkaniach dokładnie zostanie omówione gdzie otwierać pozycję, kiedy ją zamknąć oraz ile czasu potrzebujesz poświecić na skuteczny trading. Już teraz zapisz się na “Trading – Twój Drugi Etat”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here