Naga Markets  • Osiem popołudniowych szkoleń i dwie całodniowe konferencje poprowadzą uznani, niezależni trenerzy – praktycy inwestowania
  • Prelekcje w czasie konferencji uzupełnią panele dyskusyjne z ekspertami, w formie programu telewizyjnego „ Artyści Rynków na żywo”, które poprowadzi dziennikarz Polsatu Jacek Brzeski

Już w październiku rozpoczyna się kolejna seria bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów. Organizowane przez CMC Markets, stacjonarne seminaria obejmą 10 miast w całej Polsce. Ich wysoką jakość merytoryczną zapewni współpraca z niezależnymi ekspertami, „artystami rynków”, którzy mają bogate doświadczenie praktyczne i zmieniają polski świat tradingu, dzieląc się swoją wiedzą z innymi inwestorami.

CMC Markets prowadzi regularne działania edukacyjne skierowane do inwestorów indywidualnych. W ciągu ostatnich czterech lat firma zorganizowała w sumie już 72 szkolenia stacjonarne w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie ponad 4500 osób.

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ARTYŚCI RYNKÓW W JEDNYM Z 10 MIAST

Nowa seria szkoleń odbędzie się w 10 miastach. Będą to kolejno: Kraków (sobota 5.X), Lublin (wtorek 8.X), Rzeszów (środa 9.X), Katowice (czwartek 10.X), Wrocław (wtorek 15.X), Poznań (środa 16.X), Łódź (czwartek 17.X), Toruń (wtorek 22.X), Gdańsk (środa 23.X) i Warszawa (sobota 26.X). Dwa z tych wydarzeń, w Krakowie i Warszawie, przyjmą formę całodniowych, sobotnich konferencji edukacyjnych. Ich elementem wyróżniającym będzie uzupełnienie prelekcji o program telewizyjny pt. „Artyści rynków na żywo”, czyli panel dyskusyjny z udziałem ekspertów, który poprowadzi Jacek Brzeski, dziennikarz Polsatu specjalizujący się w tematyce giełdowej. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wziąć udział w nagraniu.

Wysoki poziom merytoryczny zapewni fachowość prowadzących. Z inwestorami spotkają się eksperci z doświadczeniem zarówno trenerskim, jak i traderskim. Są to specjaliści, których można określić mianem „artystów rynków”, którzy mają na swoim koncie nie tylko własne sukcesy inwestycyjne, ale też wkład w rozwój społeczności traderów w Polsce. Wystąpią: Piotr Grela, autoryzowany trener Joe DiNapolego i inwestor z ponad 20-letnim doświadczeniem, Jacek Kubrak, ekspert z doświadczeniem w inwestowaniu indywidualnym, jak i instytucjonalnym, a także  Marcin Tuszkiewicz, współzałożyciel serwisu edukacyjno-społecznościowego Investio.pl.

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia z zakresu inwestowania, tak aby mogły one stanowić kompleksowe źródło wiedzy dla inwestorów. Wśród nich znajdą się następujące tematy:

  • Jak zarobić na nadchodzącym kryzysie (lub jego braku) ?
  • Cool Trader Mind Praktycznie – jak nie stracić zimnej krwi?
  • Wykorzystanie technik diNapolego w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Nowy rozdział, nowa generacja: przegląd zmian w świecie CFD i Forex, od regulacji, po nowe narzędzia, instrumenty i rozwiązania

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Wywiady te są dostępne w jęz. polskim, zarówno w formie książki, jak i bezpłatnych podcastów.  „Artyści rynków” to również tytuł tworzonego przy współpracy z CMC Markets programu w telewizji Comparic24 TV, prowadzonego przez Jacka Brzeskiego, dziennikarza znanego z anteny Polsat News.

„Niekiedy mówi się, że inwestowanie jest sztuką. Rzeczywiście, wyzwania, jakie napotykają traderzy i artyści, są podobne – w obu przypadkach początki bywają trudne, a droga do sukcesu wyboista i kręta. W obu przypadkach można też uczyć się od mistrzów. Taka właśnie idea przyświeca naszej najnowszej serii szkoleń. Ich uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z doświadczonymi praktykami z polskiego środowiska traderskiego. Serdecznie zapraszam do udziału w naszych spotkaniach” – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w polskim oddziale CMC Markets.

Więcej informacji o najnowszych szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.artyscirynkow.pl.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here