Naga MarketsCMC Markets broker kontraktów na różnice (CFD) i instrumentów rynku Forex, rozpoczyna nową serię bezpłatnych szkoleń dla inwestorów. Te stacjonarne seminaria odbędą się w styczniu i lutym, i obejmą 10 miast w całej Polsce. Jednym z głównym prowadzących będzie, Marcin Tuszkiewicz, z Investio.pl.


Wybierz dogodne miejsce oraz termin

CMC Markets prowadzi ogólnopolską akcję edukacyjną. W jej ramach w ciągu nieco ponad roku firma zorganizowała 29 szkoleń stacjonarnych w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie ponad 1200 osób, a także kilkadziesiąt webinariów, czyli szkoleń internetowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowa seria szkoleń będzie zorganizowana w 10 miastach:

 • Krakowie (24.01),
 • Zielonej Górze (25.01),
 • Wrocławiu (26.01),
 • Katowicach (31.01),
 • Rzeszowie (1.02),
 • Warszawie (7.02),
 • Białymstoku (8.02),
 • Łodzi (9.02),
 • Poznaniu (15.02),
 • Trójmieście (16.02).

BIORĘ UDZIAŁ

Program seminariów został przygotowany tak, żeby pomóc uczestnikom trafnie analizować sytuację na rynkach finansowych, wybrać najlepsze strategie inwestycyjne, a także poszerzyć swoją wiedzę w zakresie narzędzi analitycznych i instrumentów pochodnych. Wysoki poziom seminariów zapewnia doświadczenie prowadzących. Wśród nich, obok przedstawiciela CMC Markets, znajdzie się Marcin Tuszkiewicz, niezależny inwestor i trener z bogatym doświadczeniem praktycznym, prowadzący popularny serwis edukacyjny Investio.pl.

W czasie nowej serii seminariów omówione zostaną następujące zagadnienia:

 1. Analiza techniczna, w tym wyznaczanie poziomów wsparcia i oporu, a także potencjalnych zasięgów ruchów cen;
 2. Zarządzanie kapitałem i strategia pozwalająca ograniczyć ryzyko, w tym zarządzenie wielkością pozycji;
 3. Określanie nastrojów panujących na rynkach finansowych, rozpoznawanie trendów;
 4. Psychologia inwestowania, czyli jak powściągnąć emocje;
 5. Nowe narzędzia analityczne ułatwiające inwestorowi podejmowanie decyzji;
 6. Korzystanie z instrumentów pochodnych, w tym kontraktów na różnice kursowe (CFD).

„Pojawiają się coraz nowsze instrumenty finansowe, łatwo dostępne dla inwestorów za pośrednictwem platform transakcyjnych, które oferują coraz bardziej wyrafinowane narzędzia analityczne. Jednak nawet najbardziej zaawansowana technologia nie zastąpi odpowiedniego przygotowania inwestora. Tylko osoba, która ma szeroką wiedzę praktyczną, umiejętności i doświadczenie, potrafi podejmować trafne decyzje inwestycyjne na dynamicznych i wymagających rynkach. Dlatego kontynuujemy nasze seminaria, żeby wyposażyć ich uczestników w dodatkowe kompetencje i pomóc im zwiększyć szansę na pomyślną realizację ich inwestycji” – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w firmie CMC Markets.

Więcej informacji o szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, a także formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie brokera.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here