Naga MarketsCMC Markets wprowadza nowy rodzaj rachunku handlowego

Jakiś czas temu portal Comparic.pl informował, że w związku z wejściem w życie nowych francuskich przepisów powszechnie określanych mianem Sapin 2, lokalna komisja nadzoru (AMF) zablokowała możliwość reklamowania i marketingu rynku instrumentów pochodnych (FX, CFD oraz opcji binarnych). CMC Markets, aby dopasować się do zmian regulacyjnych wprowadza rachunki z ograniczonym ryzykiem.


Klient nie wygeneruje ujemnego depozytu?

Głównym celem wprowadzenia nowego rodzaju rachunku – jak sama nazwa może sugerować – jest ograniczenie wielkości potencjalnych strat i dopasowanie ich do wielkości zdeponowanych na koncie środków. Nowy rodzaj oferty pozwala na handel w oparciu o ponad 1500 kontraktów CFD – w tym na akcje największych spółek i giełdowe indeksy.

Najnowsze zmiany regulacyjne wprowadzone przez AMF nie tylko uniemożliwiają reklamy produktów wysoce spekulacyjnych, ale jednocześnie wymuszają na brokerach zagwarantowanie zabezpieczenia przed ujemnym depozytem.

Chociaż rachunek z ograniczonym ryzykiem pojawił się w związku z francuskimi zmianami rynkowymi, to skorzystać będą mogli z niego również traderzy z innych części świata. Pozwoli to ograniczyć stratę do wysokości poniesionej inwestycji na każdej pozycji (bez uwzględnienia kosztów handlowych). Aby móc zagwarantować funkcjonowanie takiego systemu, do każdej transakcji automatycznie podpinany musi być gwarantowany poziom stop loss (OSLG), za który broker pobiera dodatkową opłatę.

CMC Markets oferuje miesięczne upusty transakcyjne dla najbardziej aktywnych inwestorów. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy należą się również Tobie, już teraz zapoznaj się z ofertą promocyjną brokera.

Jeszcze w styczniu tego roku Peter Cruddas piastujący stanowisko prezesa CMC Markets twierdził, że „zmiany regulacyjne, które w 2017 roku zaprezentują europejskie komisje nadzoru niezaprzeczalnie będą krótko- i średnioterminowymi wyzwaniami dla naszej grupy, klientów, jak i całej branży”.

W międzyczasie Holandia oficjalnie rozpoczęła okres otwartej debaty odnośnie ograniczenia na terenie kraju internetowego marketingu szeregu produktów inwestycyjnych – w tym FX, opcji binarnych i CFD z dźwignią powyżej 1:10.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here