Naga MarketsAustralijski broker CMC Markets ogłosił w poniedziałek rozszerzenie swojej oferty instrumentów o Exchange Trade Options (ETO) na akcje międzynarodowych spółek, dając dostęp do giełd z USA, Europy, Kanady oraz Azji za pośrednictwem jednego rachunku.


Łącznie 19 tysięcy aktywów do spekulacji

Nowe funkcje mają zapewnić klientom CMC Markets dostęp do jeszcze szerszych opcji tradingowych i łącznie dziewiętnastu tysięcy instrumentów z rynków całego świata, wliczając w to nie tylko akcje, ale również ETFy. Rynki dostępne są z poziomu platformy Pro, wersji standardowej oraz aplikacji mobilnych.

Andry Rogers, dyrektor działu akcyjnego w CMC Markets w następujący sposób komentował najnowsze zmiany ofertowe: „Możliwość oferowania traderom krajowych oraz międzynarodowych akcji na jednej platformie razem z ETFami, opcjami oraz tysiącami innych instrumentów, z całą pewnością przyciągnie inwestorów i traderów. Ta istotna zmiana potwierdza, że chcemy dostarczać najlepsze rozwiązania naszym klientom”.

Rogers wierzy, że instrumenty ETO otworzą traderom dostęp do międzynarodowych rynków, globalnych marek i gigantów technologicznych pozwalając dywersyfikować portfel inwestycyjny niezależnie od tego z jakiego miejsca na świecie handlują.

ETO, czyli Exchange Traded Options

Kontynuując dostarczanie klientom najnowocześniejszych rozwiązań i narzędzi, Exchange Traded Options (ETO) to nowa funkcja, która została dodana do wiodącej platformy CMC Markets Pro, zapewniając doskonałe wrażenia z handlu. Funkcja ETO zapewnia moduły analizy strategicznej, wbudowane strategie handlowe, obliczenia depozytu zabezpieczającego i zlecenia opcji wieloetapowych na pojedynczych pozycjach, dając zaawansowanym inwestorom możliwość łączenia wykonania opcji, raportowania i analizy z całym ich portfolio.

“Unikalna, wielokrotnie nagradzana platforma brokerska pozwala teraz inwestorom łączyć wiele metod zawierania transakcji – tworząc prawdziwie zintegrowaną ofertę dla inwestorów platformy Pro”, powiedział Andy Rogers.

W półrocznym raporcie internetowym za H1 2018 r. stwierdzono, że poziom detalicznych aktywnych inwestorów internetowych jest stale wysoki, a napływ nowych inwestorów i reaktywowanych klientów utrzymuje się na wysokim poziomie. W raporcie stwierdzono również, że CMC jest liderem w zakresie rzecznictwa interesów klientów oraz że cieszy się najwyższym uznaniem wśród klientów za innowacyjność.

“Ponieważ zainteresowanie obrotem akcjami stale rośnie, ważne jest, aby CMC Markets nadal była rekomendowanym dostawcą wśród traderów i abyśmy byli znani z naszej innowacyjności. Udoskonalenia, takie jak te nowe funkcje, pokazują, że stale koncentrujemy się na innowacjach, a rozwój naszych platform nadal przyczynia się do wzrostu zadowolenia i zapewnia wyjątkowe doświadczenie handlowe dla naszej rosnącej bazy klientów”. Polski Oddział CMC Markets nie oferuje usług biura w AustraliiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here