Naga Markets


Opanowanie sztuki tradingu nie jest proste, wymaga poświęcenia, wytrwałości i ciągłego doskonalenia umiejętności. Dlatego CMC Markets przygotował autorski cykl podcastów pt. „Artyści rynków”. Są one zapisem wywiadów, jakie analityk brokera Michael McCarthy przeprowadził z wybitnymi traderami z całego świata, któryśch śmiało możemy określić ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Podcasty są zapisem doświadczeń rozmówców, ich porażek oraz sukcesów popartych konkretnymi przykładami z rynków finansowych.


Wśród autorytetów dzielących się swoimi radami znajdują się m.in.:

  • Raoul Pal, współzałożyciel portalu Real Vision oraz były pracownik Goldman Sachs
  • Ray Barros, bohater i autor publikacji o tradingu oraz były zarządzający funduszem hedgingowym
  • Jack Schwager, autor książek z serii „Market Wizards”
  • Ticky Fullerton, była dziennikarka ekonomiczna Sky News i zastępca dyrektora w grupie Credit Suisse
  • Brett Steenbarger, autor książek na temat psychologii inwestowania
  • Peter Cruddas, założyciel CMC Markets

Pierwszy podcast jest już dostępny na stronie https://www.cmcmarkets.com/pl-pl/podcasty/sluchaj-podcastow. Kolejne z serii 8 odcinków będą ukazywać się na niej co środę. Podcastów można słuchać z poziomu strony internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android i iOS. Zapis rozmów jest też dostępny w formie tekstowej, w formie książki pt. „Artyści rynków”, dostępnej w księgarni maklerska.pl.

Różnorodne doświadczenie ekspertów dzielących się w nich swoim doświadczeniem oznacza, że każdy pasjonat rynków znajdzie w tych wywiadach coś dla siebie. Czego mogą nauczyć nas historie mistrzów trading? Czy znani i podziwiani inwestorzy zawsze notowali zyski? Czy w osiągnięciu sukcesu na rynkach ważniejsze są mocne nerwy czy wiedza? Czy sztuczna inteligencja wyprze inwestorów z krwi i kości? Odpowiedzi na te i inne pytania pomogą znaleźć Artyści Rynków.

Bez wątpienia materiał ten jest bardzo wartościowy i dość innowacyjny na polskim rynku. Projekt został wdrożony w ubiegły czwartek. Teraz broker czeka na ‘reakcję rynku’. W planach jest bowiem jeszcze nagranie kolejnych serii, jeżeli ta okaże się sukcesem.

W imieniu CMC Markets i swoim zachęcamy do wypróbowania i posłuchania podcastów. W razie dodatkowych pytań na temat „Artystów rynków” i innych działań edukacyjnych CMC Markets zapraszam do kontaktu.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here