Naga MarketsBiuro CMC MarketsCMC Markets rozszerzył działalność na dodatkowe kryptowaluty, a mianowicie Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP.  Aktywa te będą kwotowane do dolara amerykańskiego w kontraktach na różnicę (CFD) oraz tzw. spread bets.

Pierwsze instrumenty z kryptowalutami, CMC Markets wprowadził do oferty dla klientów profesjonalnych oraz detalicznych w lipcu br. Wtedy był to Bitcoin raz Ethereum. Teraz dołączają do niego 3 kolejne kryptowaluty wymienione na wstępie.

David Fineberg, Dyrektor Handlowy CMC Markets w następujący sposób komentował najnowsze doniesienia: “Od momentu pomyślnego wprowadzenia naszej oferty kryptowalutowej w marcu, a następnie rozszerzenia jej na klientów detalicznych w lipcu w lipcu, nasi klienci wyrazili zainteresowanie także innymi kryptowalutami. Mamy teraz przyjemność zaoferować im szansę na zajęcie pozycji, na trzech altcoinach: Bitcoin Cash, Litecoin i Ripple”.

Handluj kryptowalutami w CMC Markets >>

“Kontrakty CFD oferują atrakcyjny sposób handlu kryptowalutowego, dając klientom możliwość tradingu bez konieczności bezpośredniego nabywania tokenu. Poprzez handel z uznanym dostawcą, fundusze mogą być deponowane i wycofywane z łatwością, unikając przy tym ryzyka zakupu kryptowalut bezpośrednio przez giełdę. Jednak, podobnie jak wszystkie inne oferowane przez nas instrumenty finansowe, zawsze zalecamy klientom zrozumienie ryzyka i przeprowadzenie dokładnych badań przed dokonaniem transakcji” – dodał Fineber.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here