Naga MarketsBroker CMC Markets ogłosił w środę, że zacznie wykorzystywać nauczanie maszynowe do analizy tradingu. Przedsiębiorstwo inwestycyjne działające w sferze online będzie współpracować z Tradefeedr, firmą zajmującą się analizą danych, w celu rozpoczęcia wysiłków w zakresie analizy dużych zbiorów informacji.


CMC Markets będzie wykorzystywać rozwiązanie oparte na chmurze Tradefeedr w celu poprawy swoich możliwości w zakresie analityki. W szczególności, firma dąży do optymalizacji zarządzania płynnością i uzyskania większej wiedzy na temat analizy danych tradingowych na dużą skalę.

Rozwiązanie oferowane przez Tradefeedr powinno umożliwić CMC Markets realizację tego zadania na wielu różnych platformach. Po pierwsze, firma umożliwia użytkownikom swoich produktów przyjmowanie i przechowywanie ogromnych ilości danych. Firma “czyści” również te informacje, aby upewnić się, że są one rzeczywiście istotne dla celów podmiotu, która ją zatrudnił.

Sprawdź również: CMC Markets uzupełnia ofertę o kryptowaluty – Bitcoina i Ethereum

Zgodnie z oczekiwaniami narzędzia Tradefeedr umożliwiają również segmentację przechowywanych danych. Na przykład przedsiębiorstwa mogą uzyskiwać konkretne wyniki ze zgromadzonych baz, a następnie je analizować w celu uzyskania wszelkich konkretnych informacji, jakich potrzebują.

Wreszcie, firma oświadcza, że będzie wykorzystywać nauczanie maszynowe w celu “rozwiązywania złożonych problemów”. Nie jest jasne, w jaki sposób różni się to znacznie od dwóch pozostałych założeń.

Komentując przyjęcie technologii Tradefeedr przez swoją firmę, Greg Niebank, Szef Grupy Produktów na rynkach CMC, powiedział: “Zastosowanie nauki maszynowej do analizy transakcji daje nam wiedzę, której potrzebujemy, aby poprawić naszą płynność i lepiej zarządzać relacjami z dostawcami płynności. Współpraca z Tradefeedr pozwala nam skutecznie wykorzystać te możliwości”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here